Ultra-zeldzame Apple-sneakers worden voor veel geld verkocht op een veiling
Foto: Erfgoedveilingen
Heb je een hekel aan naar buiten gaan zonder iets aan je voeten? Heb je toevallig $ 30.000 over? Dan zou je de gelukkige eigenaar kunnen zijn van een ongelooflijk zeldzaam paar authentieke Apple-sneakers uit de jaren 90, die dit weekend op de veiling worden aangeboden.
Onderdeel van een veiling in Beverly Hills met de titel "De toekomst is nu” door Heritage Auctions, zullen de schoenen op 11 juni worden verkocht, samen met een assortiment van “sneakers, surfplanken, skateboard decks en straatkunst.”
Het feit dat Apple bijna de sneakerbusiness betrad, is een minder bekend feit uit de gekke "slechte oude tijd" van Apple in de jaren negentig. Rond dezelfde tijd dat het toen noodlijdende technologiebedrijf probeerde uit te breiden naar alles van videogameconsoles tot restaurants, waren de schoenen een excentrieke samenwerking met Adidas.
Dit was ongeveer op het punt dat Apple experimenteerde met andere wearables, waaronder enkele hilarische gedateerde mode-appareik en een promotionele Apple Watch (ja, een Apple Watch vóór de Apple Watch!)
Om wat voor reden dan ook, Apple annuleerde het idee en een prototype van de schoenen werd verkocht aan een Apple-medewerker. Het is niet bekend hoeveel paren er in totaal zijn, maar ik heb er maar één of twee gehoord. Om die reden verwachten de organisatoren van de veiling "The Future is Now" een aankoopprijs van ongeveer $ 30k.
Je kunt je in ieder geval goed voelen over jezelf als je ze koopt, aangezien een deel van de verkoopopbrengst ten goede komt aan het Greater Los Angeles-hoofdstuk van de Make-A-Wish Foundation.