Details van Jurassic World-plot onthuld

Jurassic World plotdetails onthuld

JurassicWorld

Iedereen die mijn. leest recensie van Jurassic Park bouwer voor iOS weet dat ik een fan ben van de Jurassic Park franchise - en net als veel fans van de serie wacht ik reikhalzend op Jurassic World, het aanstaande filmvervolg dat op 12 juni 2015 de bioscopen binnenkomt.

Voor degenen onder ons die snakken naar plotdetails zoals een t-rex die hunkert naar snacks op menselijke maat, wierp regisseur Colin Trevorrow onlangs enig licht in een interview voor SlashFilm.

Jurassic World, zegt hij, speelt zich 22 jaar na de gebeurtenissen van de eerste film af, op een volledig functioneel park op Isla Nublar dat met succes is voltooid en nu meer dan 20.000 bezoekers per dag trekt.

De regisseur bevestigt dat Owen, het personage van hoofdrolspeler Chris Pratt, zich bezighoudt met gedragsonderzoek naar de roofvogelpopulatie in het park. “Ze zijn niet getraind, ze kunnen geen trucjes doen. Hij probeert gewoon de grenzen te achterhalen van de relatie tussen deze zeer intelligente wezens en mensen.”

Trevorrow bevestigde ook dat "er een nieuwe dinosaurus zal zijn gemaakt door de genetici van het park" - toe te voegen: "Ik weet dat het idee van een aangepaste dinosaurus veel fans op rood zette, en ik begrijp het" het. Maar we doen hier niets dat Crichton niet in zijn romans suggereerde. Dit dier is geen gemuteerde freak.”

Dus een volledig operationeel park, slimmer dan ooit roofvogels en een gloednieuwe dinosaurus? Schrijf me in. Hopelijk zijn de 14 jaar die verstreken zijn sinds 2001 teleurstellend Jurassic Park III zal dit een vervolg maken dat de originele auteur waardig is (en opgemerkt Mac-fan) Michael Crichton.

Bron: SlashFilm

Via: nerd

Laatste blogbericht

| Cult of Mac
September 11, 2021

| Cult of Mac
September 11, 2021

| Cult van Mac
September 12, 2021