Η διαφήμιση Olympus για κάμερα PEN κάνει το τρισδιάστατο μάρκετινγκ διασκεδαστικό
![Η διαφήμιση Olympus για κάμερα PEN κάνει το τρισδιάστατο μάρκετινγκ διασκεδαστικό olympus_pen](/f/596fadd272fca3e437f6767b761c62e8.jpg)
Δεν ασχολούμαι συχνά με τη διαφήμιση, αλλά η εικονική διαφήμιση της Olympus για τη νέα της κάμερα PEN E-PL1 είναι αρκετά διασκεδαστική.
Παω σε www.getolympus.com/PEN3d και κατεβάστε μια διακοπή χαρτιού της κάμερας (μπορείτε να την αποκτήσετε εδώ). Εγκαταστήστε μια προσθήκη και όταν κρατάτε τη χάρτινη κάμερα στην κάμερα iSight, μετατρέπεται σε τρισδιάστατο μοντέλο της κάμερας.
Είναι αρκετά μαγικό και γέλασα με χαρά όταν εμφανίστηκε η εικονική κάμερα στην οθόνη. Μπορείτε να αφαιρέσετε το φακό, να δείτε διαφορετικές λειτουργίες λήψης και να παίξετε με το φλας. Γυρίστε την κάμερα και μπορείτε να τραβήξετε φωτογραφίες ή να τραβήξετε βίντεο με τον εαυτό σας, τα οποία μπορείτε να μοιραστείτε στο Facebook.
Η εικονική κάμερα λειτουργεί καλά σε MacBook και iMac. Παρόλο που πρέπει να εγκαταστήσετε ένα plugin, νομίζω ότι αξίζει τον κόπο. Αυτό είναι το ψηφιακό μάρκετινγκ που γίνεται καλά.
ο PEN E-PL1 είναι μία από τις νέες γενιές νέων καμερών Micro Four Thirds (M4/3) που υπόσχονται ποιότητα DSLR με ευκολία στο σημείο και τη λήψη. Διαθέτει εναλλάξιμο φακό, ενσωματωμένο σταθεροποιητή εικόνας και μπορεί να εγγράψει βίντεο HD.
(Τεύχη εκτύπωσης Ιουνίου του Ενσύρματο και Δημοφιλής φωτογραφία περιέχουν προεγκατεστημένες κάμερες. Υπάρχει επίσης ένας διαγωνισμός για να κερδίσετε την κάμερα και κάποια μετρητά: Τραβήξτε ένα βίντεο που εξηγεί τι θα κάνατε με την κάμερα PEN και $ 5.000. Λεπτομέρειες στο www.youtube.com/getolympus).