httpvhd: //www.youtube.com/watch? v = 3T073m83CQk & feature = player_embedded
Evil Dead - Η ιστορία του Σαμ Ράιμι για πέντε καυλιάρη παιδιά κολλεγίων που πηγαίνουν σε μια εγκαταλελειμμένη καμπίνα στο δάσος για να κάνουν το χαμό τους και να εξαπολύσουν κατά λάθος ένα αρχαίο, δολοφονικό κακό - δεν είναι τόσο γνωστό όσο οι συνέχειές του, Evil Dead II και Στρατός του Σκότους. Είναι μια πιο σοβαρή και τρομακτική ταινία και το Ash του Bruce Campbell (γνωστό στην πρώτη ταινία ως «Ashley») δεν έχει ακόμη γίνετε ο δολοφόνος ζόμπι με το αλυσοπρίονο, που φτύσει τη φράση, όλοι θα είχαμε γνωρίσει και αγαπήσει αργότερα στο franchise.
Φαίνεται επίσης ότι δεν ταιριάζει σε ένα παιχνίδι App Store, αλλά έχω να σας πω, αυτό το τρέιλερ για το επερχόμενο Evil Dead το παιχνίδι με κέρδισε. Θα σκεφτόσασταν να χρησιμοποιείτε είδωλα bobblehead avatars για να πείτε την ιστορία που εμφανώς εμφανίζει λιωμένα ζόμπι, μαχαιρώματα στον αστράγαλο και βιασμό δέντρων χωριστά, αλλά αντίθετα, το τρέιλερ είναι απίστευτα αστείο και μπράβο... για να μην αναφέρουμε ότι είναι πιστό στο πνεύμα του αρχικού τρέιλερ (NSFW), το οποίο έχω ενσωματώσει παρακάτω.
httpvhd: //www.youtube.com/watch? v = u8Bi9mGv1J8
Σημαντικά στηρίγματα για τη χρήση της πρωτότυπης φωνής και της παρτιτούρας της ταινίας. Δυστυχώς, δεν υπάρχουν πολλές λεπτομέρειες για το παιχνίδι εκτός από αυτό που παρουσιάζεται σε μεγάλο βαθμό κινηματογραφικό τρέιλερ, αλλά αν τα παιδιά πίσω από αυτό μπορούν να κάνουν το μισό τόσο καλό παιχνίδι όσο έβαλαν μαζί ένα τροχόσπιτο, Evil Dead είναι σίγουρα μια εφαρμογή που πρέπει να αγοράσετε σίγουρα.