Ο Στιβ Τζομπς συμμετέχει στο SF Pizza Wars, αρνείται ένα τραπέζι
Ενώ η Ανατολική Ακτή συνέχισε να ενθουσιάζεται από τις γιγαντιαίες δισκέτες φέτες πίτσας που σερβίρονται εκτός γωνίας, το Σαν Φρανσίσκο Το Bay Area έχει γίνει κάπως ήσυχα ο καλύτερος προορισμός για πραγματική ναπολιτάνικη πίτσα (και πράγματα πολύ κοντά σε αυτήν) στις Ηνωμένες Πολιτείες Κρατών.
Πάνω υπάρχει φωτογραφική απόδειξη ότι ακόμη και ο Steve Jobs έχει πάρει τη λέξη. Το βράδυ του Σαββάτου, προσπάθησε να βρει τραπέζι Αλεύρι+νερό, ένας από τους εξεγερμένους πίτσιολ που έβαλε την πίτσα SF στο χάρτη (και πρόσφατα ανακηρύχθηκε το καλύτερο εστιατόριο της πόλης από τον SF Weekly). Και, όπως όλοι οι άλλοι, Ο Στιβ το έμαθε ότι αν δεν είστε έτοιμοι να περιμένετε ένα τραπέζι, δεν πρόκειται να μπείτε στην πόρτα.
Μην ανησυχείς, Στιβ! Υπάρχουν πολλά άλλα μέρη για να πάτε! Μηδέν μηδέν είναι ένας νέος σταθμός παραγωγής ενέργειας, Υπηρεσία μπότες και παπουτσιών μαζεύει ατμό, Η Δελφίνα είναι ασταμάτητη, και ο Anthony Mangieri, ο εσύ της πίτσας
, σύντομα θα ανοίξει την Una Pizza Napoletana του κοντά στο Caltrain, ώστε να μπορείτε να πάρετε τον Caltrain πίσω στο σπίτι μετά.Μέσω SF Weekly